Hassan Shahbaz eshte ne diten e peste te greves se urise

Te dashur miq ky zoteria ne foto eshte iranian etnik, refugjat ne Shqiperi me dokumente te rregullta. Ai gezon statusin e “Personit te Mbrojtur” sipas aneksit IV te Konventes se Gjeneves.
Zoti Hassan Shahbaz eshte ne diten e peste te greves se urise, dhe proteston sepse eshte mbyllur ne Qendren Karrecit ne menyre te kunderligjshme.

Segmente kuislinge te Qeverise shqiptare atij, iranianeve te tjere te mbyllur ne Karrec si edhe avokates se tyre, nuk denjojne as t’i japin pergjigje, pse keta iraniane jane mbyllur ne Karrec ne shkelje flagrante te ligjit shqiptar!!!

Hassan Shahbaz
Hassan Shahbaz eshte ne diten e peste te greves se urise

Ne vemendje te Kryeministrit EDVIN
Ne vemendje te “baxhanakut” te tij, CUCIT te DELINES

Te nderuar zoterinj sipas mitologjise Shiite z. Shahbaz dhe iranianet e tjere te mbyllur ne Qendren Karrec jane “FOTROS” engjej te debuar nga Parajsa per rebelim ndaj Zotit. Publikisht ju bej Apel, qe mos ta lini te ngordhe si qen z. Shahbaz, mbyllur atje ne Karrec, sepse ashtu si Imam Husejni, si koncentrat I meshires islamike e shpetoi engjellin e rrezuar “FOTROS” ashtu do te fluturojne mbi kokat tuaja nje tufe (a storm) me FOTROS per te shpetuar shpirtin e Hassan Shabaz it, qe ju po e shtyni drejt martirizimit pas telave me gjemba te Qendres Karrec!!!
P.S. I dashur kryeminister Edvin une e di qe policet e tu me grada madhore jane prodhime te shkolles se “qenve” ne Sauk ose “hibride” pilafi + caji me klor te Shkolles Skenderbej dhe nuk e kuptojne domethenien e termit

“FOTROS”, por kerkojini ndihme partnereve, aleateve tuaj amerikane apo izraelite, qe tu shpjegojne se c’ do te thote fluturimi i nje tufe me “FOTROS”!!!!
Z. Kryeminister thirrini mendjen dhe lirojini pengjet, qe mbani me perdhune ne Karrec!!!!!
FOTROS FOTROS FOTROS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button