Emisioni: “Me Aldon Show” Puntatë Speciale

E ftuar Shoqeria Asila, apel kundrejtë institucionit përfaqësues së policisë kufitare në kuadër të shqetesimit të ngritur. Prezent në intervistë, administratori i ASILA, z.Dashamir Mersuli dhe dy zonjat, bashkëshortet e dy prej pjesëtarëve Iranian, znj,Margarita Ballco dhe Znj.Liri Abazi. Të dyja të shqetësuara nga situata kërkojnë drejtësi dhe një sqarim institucional.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button