Konferenca e Madhe e Shoqatës Nejat Albania

Po, për të vizituar nënat fëmijët e tyre dhe Jo shkeljes së të drejtave të njeriut në “kampin e Muxhahedinëve Khalq në Manëz të qytetit të Durrësit”

Po, për të vizituar nënat me fëmijët e tyre në “Kampin e Muxhahedinëve të Popullit në Manëz, Durrës”

Jo ndarjes së burrave dhe grave në “kampin e Muxhahedinëve Khalq në Manëz të qytetit të Durrësit”

Po, për lirinë e anëtarëve në “kampin e Muxhahedinëve Khalq në Manëz, Durrës”
Adresa: Kalçeto Ish Partizani/ Tufinë/Tiranë

Ora:10:00

25 | Qershor | 2024

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button