Browsing

Shqiptarja

Ekskluzive/ Babai i iranianes letër Ramës

Pas ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, iraniani Mostafa Mohammadi i shkruan edhe kryeministrit Rama, ku kërkon lirimin e së bijës. Sipas tij ajo mbahet peng nga muxhahedinët nç kampin e Manzës në Durrës Redaksia e Shqiptarja.com dhe…