Dashamir Mersuli shkruan një letër drejtuar CEO të Shoqërisë Nejat

Më lejoni yoti khodabandeh.Grupi ynë mesoi shumë nga provoja juaj,organiyimi I shoqatës që ju drejtoni,nga pjekuria dhe fisnikëria juaj. Ju falenderojINe kemi krijuar besimin e pa tundur se bashkëpunimi me ju do të jetë I vayhdushëm, konstruktiv,vital dhe frztëdhënës.

Dashamir Mersuli letter to Ebrahim Khodabandeh
Dashamir Mersuli shkruan një letër drejtuar CEO të Shoqërisë Nejat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button