Publialb – Ethet e se Shkuares

Autoret Brikela Sulollari, Mustafa Beheshti dhe gjithashtu dhe punimet e shoqates Nexhat ishin 3 kategori te ndryshme artistike te sjella ne estraden popullore per te gjithe qytetaret shqiptar. Ne zonen e freskut ne Tirane, ne diten e fundit te muajt Qershor, ne daten 30, u celen dyert e ekspozites Ethet e se shkuares, e cila solli histori te verteta dhe te perjetuara, sa te dhimbshme por dhe te prekshme nga vet anetaret e shoqates ASILA te cilet emocionet i percollen dhe tek publiku i shumte qe e preku kete ekspozite nga afer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button