Si ndryshoj jeta e Eltisa Bilos, një nënë e përkushtuar me shumë sfida

Një intervistë me Eltisa Hajari Bilo, një shqiptare nga qyteti bukur i Korcës me origjinë, aty ku gatimet, alegria dhe pasioni është i pranishëm. Këtë emocion e shtoi duke u martuar dhe me një refugjatë Iranian që kishte një histori të trishtë në kampin e Muxhahedinëve. Ajo tregon historinë e saj, në këtë cikël intervistash. Na ndiqni në Kristal Media TV.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button