Ministria e Brendshme urdheron Hotel Tiranen qe te mos na lejoj te bejme konference shtypi

Ketu jemi perpara hotel Tirana International. Ministria e Brendshme ka kercenuar Hotel Tirana International me 10.000 USD gjobe ne emer te Covid 19 qe te mos na lejoj qe te mbajme konferencen per shtyp per te cilen kishim rene dakort me hotelin nje dite me pare. Sander Lleshja dhe MEK-u nuk duan qe rasti i Ehsan Bidit dhe hedhja e paligjshme e tij ne kufirin grek te behet mediatike.
Olsi Jazexhi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button