28 Nëntorit Dita e Flamurit kombëtar dhe Pavarësisë së Shqipërisë

Për nder të 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit Kombëtar dhe Pavarësisë së Shqipërisë, anëtarë të shoqatës ASILA; shoqata për të mbështetur iranianët që jetojnë në Shqipëri, mbajti një mbrëmje festive.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button