ASILA, integrimi i iranianëve në shoqëri, KORÇA TV

Po mbahet në këto momente konferenca senzibilizuese për iranianët me qëndrim në Shqipëri në lidhje me problemet e tyre dhe kryesisht vështirsisë që ata kanë në komunikimin me familjarët e tyre në atdhe!

RTSH KORÇA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button