Galeria ‘Ethet e së shkuarës’ dhe përplasjet në organizatën terroriste të MEK

Intervista në median e mirënjohur europiane, e standartit Radio dhe WebTV, me transmetim ne Danimarkë dhe Shqipëri në frekuenca radiofonike dhe transmetim online, me audiencë të prekshme nga shqiptarët ne gjithë botën.
Pikat e trajtuara ne bisede:

Galeria e 30 Qershorit – Ethet e së shkuarës

Perplasja e Muxhahedinëve me policinë

Tortuarat e nje demokracie fallso te MEK

Sqarim i situates se perplasjes se MEK dhe trazirat qe shkaktoj

Promovim i aktivitetit te Korces dhe konferences me pjesemarrje te shoqatave te ndryshme.

Pershendetje emocionale per anetaret e shoqates ASILA.
Aldo Sulollari

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button