Në MEK therën një vajzë shtatzënë

Shqiptarja që u dashurua me iranianin

Margarita 28 vjeçe dhe Hasani 43 vjeç janë njohur me njeri tjetrin në vitin 2018 permes një mikeshe të përbashkët. Hasani ka studiuar dhe ka punuar si inxhinier ndërtimi. Ai ka ardhur në kampin e Munxhahedinëve në Manëz në 2016 por u arratis sepse kishte 18 vite pa folur me familjarët e tij dhe sigurisht donte të kishte një familje dhe kjo nuk lejohet brenda kampit.

Gazetare: Luçiana Hulej

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button