Më ndihmoni të vizitoj vëllain tim të dashur pas tre dekadash

Z. Edi Rama, Kryeministër i Shqipërisë

I nderuar zoti Kryeministër,
Unë jam Morteza Purhasan nga Provinca Gilan e Iranit. vellai im; Ismaeil Pourhasan është mahnitur në Kampet e MEK tani për më shumë se 30 vjet.

Purhasan family from Gilan Province

Megjithëse familja ime dhe unë udhëtuam në Irak disa herë për të takuar vëllain tim, ata udhëheqësit e MEK nuk pranuan asnjë vizitë.

Ata madje na pritën me gurë dhe shkopinj. ata madje na quanin terroristë.

Z.Kryeministër,
Ju lutem më pranoni në vendin tuaj dhe më ndihmoni të vizitoj vëllain tim të dashur pas tre dekadash.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button