Ish-anëtari i Mojahedin shpreh shqetësimin mbi katastrofën e mundshme në Shqipëri

Mesazhi i Manouchehr Abdi - separatistët nga sekti z. Rajavi, drejtuar z. Edi Rama

Pershendetje Z. Edi Rama
Unë jam Manouchehr Abdi. I çliruar nga sekti Rajavi

Kam dëgjuar shumë lajme për vdekjen e miqve të mi të robëruar në sektin Rajavi dhe ne jemi shumë të shqetësuar për ta.

Unë ju kërkoj të kontrolloni gjendjen shëndetësore të këtij sekti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button