Mbështetja në rritje e figurave letrare si z. Leonard Nika dhe figura të tjera të njohura

Mbështetja në rritje e figurave letrare si z. Leonard Nika dhe figura të tjera fetare dhe shoqata të të drejtave të njeriut dhe nëna për kërkesën e duhur të familjeve në pritje që duan të takojnë të dashurit e tyre të bllokuar në organizatën e Rajavit. Ky është rezultat i zbulimeve dhe përpjekjeve të vazhdueshme të anëtarëve të Shoqatës Nejat të Shqipërisë për të përmbushur dëshirën e familjeve për të lehtësuar takimin me të dashurit e tyre.

Leonard Nika
Leonard Nika

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button