Tre hapa thelbësorë për dezertorët e MEK

Denoncimi i Massoud dhe Maryam Rajavi, duke refuzuar sundimin e kultit, largohen nga Shqipëria për të arritur botën e lirë

MEK Defectors in Albania

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to top button